KONST / Litografier / Litografi 8091096
nr 809 1096
Litografi
Johan Wierth, 39/350, signerad, motivets mått: 39x56
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:15:35
25/2 18:06:51